Circuitgebruik

Producten 31-40 van 186

  • BREMBO HPK T-DRIVE REMSCHIJVEN
    Special Price € 345,00 Regular Price € 422,00

    Brembo T-Drive remschijven zijn volledig zwevend, dikker en lichter uitgevoerd dan de originele en de HPK Supersport remschijven. Nieuwe technologieën zorgen voor optimale verbetering. Belangrijkste verbetering is door de frictieschijf met zogenaamde T-pins te koppelen aan het binnenhart. De T-pins worden opgesloten door borgplaten, die een beperkte radiale en axiale beweging toestaan. Zo ontstaat een zwevend gelagerde remschijf waarbij geen radiale krachten meer optreden. Doordat er geen radiale krachten meer optreden kan de frictieschijf smaller uitgevoerd worden, dat wil zeggen dat er alleen nog materiaal hoeft te zitten daar waar de remblokken aangrijpen.

  • BREMBO HTC64T REMOLIE
    Special Price € 35,95 Regular Price € 39,95

    Brembo HTC64T is de nieuwste DOT 4 race-remvloeistof van Brembo, gebruikt in de Motogp en SBK. Brembo HTC64T remolie is maar liefst bestand tegen temperaturen tot 335°C (droog kookpunt) en heeft een zeer stabiele viscositeit.

  • BREMBO LCF600 REMOLIE
    Special Price € 29,95 Regular Price € 34,95

    Brembo LCF600 remolie is speciaal ontwikkeld voor de racerij, deze is maar liefst bestand tegen temperaturen tot 316°C (droog kookpunt).
    Brembo LCF600 heeft een inhoud van 500ml, alleen vermengbaar met andere high performance DOT 3, 4 en 5.1 remvloeistoffen.

    Omdat remvloeistof hygroscopisch (wateraantrekkend) is, is het voor circuitgebruik aangeraden uw remolie jaarlijks te verversen (afhankelijk van de omstandigheden).

  • BREMBO MONOBLOCK REMKLAUWEN
    Special Price € 639,95 Regular Price € 890,00

    Met de M4 radiale Monobloc remklauwen biedt Brembo verbeterde remprestaties aan een breed publiek. Dankzij een nieuw gietprocedé konden deze remklauwen (net als de race-remklauwen in de MotoGP) uit één stuk worden vervaardigd, waardoor de stijfheid (ten opzichte van standaard remklauwen) hoger ligt. De HPK M4 radiale Monoblock remklauwen zijn afgewerkt met een titanium coating.

  • Brembo rempomp 19RCS corsa corta
    Special Price € 359,10 Regular Price € 399,00

    rembo presenteert de laatste evolutie van de radiale hoofdremcilinder met de nieuwe 19RCS Corsa Corta. Deze komt uit de High Performance familie van Brembo en biedt tal van innovaties rechtstreeks afkomstig uit de MotoGP.

    Verstelbaarheid is het toverwoord voor de Brembo 19 RCS Corsa Corta hoofdremcilinder. Naast de 18-20mm Ratio Click System verstelbaarheid die je kent van de RCS serie, heeft deze ook een verstelknop voor het aangrijppunt in 3 verschillende posities.

  • BURSIG CENTRALE PADDOCK STAND
    € 485,00

    Met deze paddockstand kan je eenvoudig heel je motor optillen. Zeer stabiel!
    Een must have op circuit en in de garage: Moto kan heel de winter van de grond staan, waardoor minder kans op lekkende vering.
    Opgelet: merk en modelspecifiek! Geef aub merk, type en jaar van uw motorfiets door bij bestelling.

  • CAPIT DRY HELMET
    € 174,95

    e Capit dry helmet is ontworpen om de binnenkant van de helm op een gemakkelijke en snelle manier op te drogen. Of je nu op straat of circuit rijdt, actief bent in de auto-, kart- of motorsport... De Capit dry helmet biedt voordelen voor iedereen!
    Met de functie warme of koude lucht is de dry helmet in staat om uw helm in een paar minuten op te drogen zonder het achterblijven van een vervelende geur.
    De Capit dry helmet is verkrijgbaar in de kleuren zwart en grijs. Geef aub de gewenste kleur door bij uw bestelling.

  • Capit suprema spina bandenwarmers
    Special Price € 358,99 Regular Price € 389,00

    De Capit Suprema Spina is de verbeterde versie van de Capit sport met kwaliteit van de Maxima voor een lagere prijs. De Capit suprema spina heeft een hogere hiel waardoor de bandenwarmer ook over de velg heen valt.
    Capit bandenwarmers houden door hun unieke TNT systeem (Tirewarmer No Thermostat) de bandentemperatuur constant op 85°C. Capit bandenwarmers zijn vochtbestendig, en de verwarmingskabels zijn olie- en brandstof bestendig.
    CAPIT, de bandenwarmers die ook door Valentino Rossi gebruikt worden!

  • CARBTUNE PRO SYNCHRONISEER TOESTEL
    Special Price € 108,95 Regular Price € 120,00

    De carbtune pro is een professioneel synchronisatie apparaat voor injectie en carburateur motoren: Deze maakt het mogelijk om de carburateurs of gasklepbehuizing nauwkeurig af te stellen.

    De carbtune pro wordt compleet geleverd met adapters, slangen en een duidelijke gebruiksaanwijzing. (adapters zijn voorzien van 4x 5mm en 4x 6mm draad).

  • Castrol Motorcycle Parts Cleaner (Voorheen Chain Cleaner) – Reiniger – Spuitbus 400 Ml.
    € 6,95

    Castrol Chain Cleaner is een zeer efficiënt reinigingsproduct voor motorfietskettingen met of zonder O- of X-ringen.

Filter by

Categorie

prijs

Merk

Allow On Facebook Shop

Redirect to Product Page

Tax Rate Apply On Ship

Custom Product

Jaar

MERK

Model

Waardering